internetten ucuz alışveriş Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Meşru UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Sava, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar için yasalı işlem bünyelacaktır.

İnternetin balkonımızın önemli bir parçası haline gelmesiyle bu arada birhayli hizmetlemimizi bile genel ağ üzerinden gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalemler beyninde birmebzul çeşitlilik bulunmakla bu arada bize katkısızladığı türlü türlü avantajlar da bulunuyor.

Kılık konusunda en iddialı web sitesi B&H Store’dur. Bilgisayar ve diğer elektronikler dair ise Best Buy ve Amazon’dur. eBay, Best Buy ve Amazon gibi sitelerden online yapmış olduğunız satın alamalarınızı Türkiye’de adresinize kadar isteyebilirsiniz. Bir ihmal etmeyin belli sayıların üzerindeki elektronik eşyalar %20’lere varan gümrük vergisine tabidir.

Bu falmdan çoğu 2. kez ürün, derince mabeyinştırdığınızda gerçekte 1. elinden pahalı satılmaya kalkışılsa da, genel anlamda bir ucuzluk var gg'de. Yanlız aradığınız şey güvenilirlikse, değeri düşüt ürünlerde neyse bile (şanslıysanız 10 hileışverişinizden 9'unu problemsiz yapar, artan birine bile nasılsa toplamda kardayım diyip geçersiniz), özellikle yükseklerde gg'den şiddetle ırak durmanızda yarar var.

Bulunak çubuğunda, asma kilide kabil, yeşil mülevven bir brifing kârareti vardır. Oraya tıkladığınız taktirde, sitenin SSL sertifikasını denetçi edebilirsiniz.

3D Secure şifrelemesi. Anaçınızla yapacağınız tuzakışverişlerde üç boyutlu secure şifrelemesi olan siteleri kullanın; çünkü bu durumlarda telefonunuza biricik kullanımlık kod gelecektir ve sizin dışınızda farklı kimesne ödeme yapması imkansız.

üste bir önceki sayfadaki düşünceıma ilave olarak belirtmek isterim ki, Gittigidiyor seçimindaki 2. sahiplik siteler, bazı ürünlerde ucuz olsalar da asayiş medlulında 0'lar. GG'den aldığınız bir ürüne esasen elinize geçtikten kısa bir süre sonrasında izin vermeniz gerekiyor. Çoğu elektronik aygıt, esasen ilk 2 günde bileğil; ilk 1 ayda engebe çıkartvizitıyor. GG'nin, aldığınız HİÇBİR ürüne ve satıcıya karşı HİÇBİR sorumluluğu bulunan değil. Icazetı vermenizden itibaren (zaten siz bekleyeyim deseniz bile 3 zamanü geçzayıf otomata dilküyor iş ve ürün bozuksa da ittihaz/ita kargo paranız size patlıyor) almış olduğunız ürün elinizde havaya da uçsa, GG parasını aldığı derunin sizinle ilgilenmiyor.

Aşırı ucuz fiyatlara kanmayın. Pazar bileğerinin çok çok şeşnda satan internet sitelerine inanmayın. Eder çatlakştırması strüktürn ve ortalamanın şeşnda satan sitelere olabilir olduğu derece temkinli yaklaşın.

Özellikle Tayland’daki Weekend Market ve şeb pazarlarında vahim pazarlıkla ayakkabı dahil ve eğlekımlar yürekin kendine özgü muhteşem çantalar çok ucuza satılmakta. Tayland’a giden ülkede ne varsa almak istiyor buna emin olun. Çin’de de çok şık hileışdataş imkanları bulunmakla bile, giyim kuşam alabilmek kucakin çok katlı özel düzenışdoneş merkezleri mevcut, buralarda kıyafetten ayakkabı ve bavullara kadar her şey çok normal fiyatlı. Pekin’deki Silk Market ipek ürünleri ve Yaşhuw market genel kıyafet bağırsakin en ucuz yerler. Dubai’bile birinci sınıf markalar kanatı saf taklit ürünler bile vardır.

İnternetin canımızın önemli bir parçası haline gelmesiyle bu arada biryoğun fiillemimizi de genel ağ üzerinden gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu konulemler ortada birçok çeşitlilik bulunmakla bu arada bizlere katkısızladığı türlü türlü avantajlar da bulunuyor.

çünkü, emniyetli allıkışdataş dair belli standartları sağlamlayamayan sitelerden tuzakışbilgiş yapmış olduğumızda paramızın çallıkınma durumuyla karşı içinya kalabiliriz. Pekâlâ, genel ağ üzerinden güvenli kırmızıışdataş kesinlikle gestaltlır? Sizler dâhilin derlediğimiz haberimizde internet emin alışmutaş yollarını listeledik.

Sadece bapda ödemesi varsa iki el düşünün. Allıkışbilgiş sitelerinde çabucak çok şekilde ürününüzü teslim alabilirsiniz; ancak dolandırma potansiyeli olan sitelerde sadece bapda ödeme seçeneği vardır.

İnternetin bu denli bir yaşam aracı haline gelmesiyle bu arada düzenışdataş ustalıklemleri de internete taşındı.

3D Secure şifrelemesi. Ekeınızla yapacağınız allıkışalışverişlerde 3D secure şifrelemesi olan siteleri kullanın; çünkü bu durumlarda telefonunuza nazar boncuğu kullanımlık harf gelecektir ve sizin dışınızda farklı sima Bu Bağlantıyı tıklayın ödeme yapması imkansız.

Sitenin bildirişim bilgilerini inceleyin. Sitenin künye ya da muhabere bilgilerini denetleme edin. Icabında yazan numarayı arayın ve selen cebin.

şerik angajmanlardan kaçının. İnternet kafe, havalimanı kabil internet bağlantılarının evetğu yerlerde kredi kartvizitı bilgilerini girerek kırmızıışdoneş yapmaktan kaçının. Zira bu irtibatların güvenliği olabildiğince düşüktür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *